Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

«Полтава» зіграла внічию з «Нафтовиком»

Шахтар не схотів, а один з лідерів першої ліги з футболу без проблем зіграв матч на стадіоні «Локомотив». Футбольний клуб «Полтава» приймав охтирську «Нафтовик-Укрнафту». Зустріч переможця не визначила. Подробиці – у сюжеті.

Охтирський «Нафтовик-Укрнафта» за другим разом  зіграв свій кубковий матч з київським «Динамо». До півфіналу далі не пройшов, приїхав до нашого міста, аби утвердитися на 5-й сходинці турнірної таблиці чемпіонату. Та містяни цього зробити не дали.

Футболісти заїжджої команди кажуть: інфраструктура в «Полтави» на рівні.

Перший тайм був за нашою командою. Завдяки сольному проходу Нехтія. Нападник сам створив нагоду і сам її реалізував. Після перерви гості забили у відповідь – після подачі з кутового від Герта у штрафному «Полтави» виявився Загинайло. 1:1 розійшлися миром.

В чемпіонатах і Кубках країни команди зустрічалися 9 разів, більше перемагали земляки. Після 24-го туру у турнірній таблиці без змін – «Полтава» на 11-й сходинці.Щодо кубкової епопеї - чвертьфінальний матч турніру між «Полтавою» та «Шахтарем» не відбувся, а тому доля цього протистояння вирішиться після прийняття відповідного рішення КДК ФФУ.