Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На передовій нагородили 32 військовослужбовців з Полтавщини

На передовій нагородили 32 військовослужбовців з Полтавщини

Відзнакою “За вірність народу України” на передових позиціях в Авдіївці нагородили 32 військовослужбовців з Полтавщини. Крім нагород,бійцям  відвезли відремонтовані автомобілі, генератори та продукти.

Без зайвих почестей, безпосередньо в бліндажі бійці 72-ої  бригади отримують грамоти та нагрудні знаки. Всього обласними нагородами відзначили тридцяти двох бійців.

Голос:  Подяка від всієї полтавської громади і в першу чергу за те, що в цей непростий час ви знайшли в собі мужність захищати країну 20:17

Крім нагород, полтавці відвезли бійцям два відремонтованих автомобілі, шість генераторів, вареники, пиріжки та соління.  Ситуація на шахті Бутівка залишається складною,  говорить керівник Центру допомоги учасникам АТО Валерій Довженко. Каже , бойовики порушують Мінські домовленості.

Валерій Довженко, керівник Центру допомоги учасникам АТО: Ми приїхали они работали,  потом вроде бы перемирие мы поехали на Бутовку тишина, только выехали с Бутовки опять начали работать.

Це перше нагородження на передовій відзнакою в оновленому дизайні, тепер вона має форму козацького хреста. Депутат обласної ради Руслан Рогов  говорить:  такі зміни мають символічний характер, адже на прапорі нашої області також зображений козацький хрест.

Руслан Рогов, депутат Полтавської обласної ради: Треба змінювати дизайн, робити їх номерними, бо коли він втратить цю нагороду то може її відновити.

А для жінок відвезли косметичні набори.