Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

11 тисяч доларів допомогли назбирати небайдужі на будинок полтавці, що виховує 4 братів і сестру

11 тисяч доларів допомогли назбирати небайдужі на будинок полтавці, що виховує 4 братів і сестру

У дітей-сиріт буде власний дім. Люди зі всієї України допомогли двадцятиоднорічній Олені та її чотирьом братам і сестрі назбирати майже одинадцять тисяч долларів. Цих грошей достатньо, щоб звести невеликий будинок. Друг сім’ї Наталія Іванова розповідає: у вівторок буде розмічений фундамент. І якщо  погода буде сприятлива, то  почнуть  земельні роботи - уже закупили газоблоки для стін.

Наталія Іванова: На сегодня уже собрано 10-ть с половиной тисяч долларов. Этих денег хватает на то, чтобы построить  полностью коробку дома. И уже на следующей недели мы начинаем строительство. Очень верим и надеемся, что следующую зиму дети уже будут жить в своем нормальном доме. Однако дом это не только стены, крыша. Это еще отопление, сантехника, это двери, окна, штукатурка и очень многое другое. Поэтому я опять обращаюсь к людям, у которых не заржавело сердце: давайте вместе поможем этим  детям, давайте вместе построим этот дом. Спасибо.

Нагадаємо, восени 2016-го п’ятеро дітей Тетяни Луценко, яка померла,  залишилися сиротами.  Старша дочка Тетяни Олена взяла опікунство над своїми трьома братами і сестрами. Зараз  родина живе  в напівзруйнованому будинку. Більше року друг сім*ї Наталія Іванова збирає кошти на будівництво власної оселі для дітей. Тих грошей, які назбирали,  вистачить лише на зведення будинку, але не на його облаштування. Тож всі  небайдужі можуть допомогти цій родині. Зараз на екрані ви бачите реквізити банківських карток та номер телефону Наталії Іванової, яка сприяє родині.