Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Миргороді відбувся міський етап військово-патріотичної гри "Сокіл"(Джура)

У Миргороді відбувся міський етап військово-патріотичної гри "Сокіл"(Джура)

Командний дух, вміння надавати першу медичну допомогу та знання з різних навчальних дисциплін показували миргородські школярі. У місті відбувся міський етап військово-патріотичної гри "Сокіл"(Джура). За перебігом змагань спостерігали мої  колеги.

Для рою "Соколята" школи №5  подібні змагання, насамперед це життєвий вишкіл, - розповіли Марія Ярославська та Захар Іщенко.

Марія Ярославська, учасниця команди " Соколята" СШ №5: Найскладніше - туристичне завдання, тому що ми маємо бігти доволі таки великий шлях і не кожен може подолати

Захар Іщенко, учасник  команди " Соколята" СШ №5: Це для мене  великий показ того, як ми можемо зібратися командою, показати те, що ми вміємо, те, чого нас навчають, це розвиває  в нас різні види.

Показовим виступам передували тривалі тренування. Зокрема, з туристичним орієнтуванням старшокласникам допомагали на міській станції юних туристів.

Василь Ніколаєнко, директор станції юних туристів м. Миргород: Більше місяця чи не кожного дня кожна школа приходила на станцію юних туристів, де були наведені всі можливі види туристських переправ і  всі учасники з кожної школи  долали ці переправи.

Стартували змагання у День козацтва. На часі – черговий етап міського конкурсу. За словами головного судді Івана Кіріченка, традиційні завдання – ускладнили новими перешкодами.

Іван Кіріченко, головний суддя гри " Сокіл" ("Джура"): Перша перешкода - подолання умовного болота  за допомогою жердин, друга - горизонтальний маятник,  третя - паралельні мотузки, траверс схилу, переправа через яр і підйом по схилу – така складна смуга перешкод.

Сила, витривалість, швидкість, вправність та згуртованість – основні принципи успішного виступу, розповіли  учасники команди "Січовики" ЗОШ №1: Арсен Шумейко та Валерій Тютюнник.

Арсен Шумейко, учасник команди " Січовики" ЗОШ №1: Найважче для нас - морально зібратися, фізичні навантаження їх можна витерпіти.

Валерій Тютюнник, учасник команди " Січовики" ЗОШ №1: Я вже другий рік,  то я вже більш підготовлений морально і фізично ми тренувалися. Тут нові перешкоди з'явилися: був маятник, дуже трудна перешкода, треба добре мати рівновагу, добре налаштуватися.

Останній конкурс міського етапу гри "Сокіл" ("Джура") - "Впоряд". Під час цього завдання учні демонструватимуть стройові прийоми. За підсумками фінальних змагань  і визначать переможця, який представлятиме Миргород на обласному етапі.