Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На перемоги надихає пам’ятник футбольному м’ячу

На перемоги надихає пам’ятник футбольному м’ячу

Після встановлення у селі Первозванівка найвищого в Україні пам’ятника футбольному м’ячу місцева команда на власному стадіоні більше не програє. Ця приємна традиція для місцевих вболівальників мала своє продовження. У мальовничому куточку Чутівщини відбулося відкриття нового футбольного сезону. Після офіційної частини, підняття державного прапора та побажань змістовної і результативної гри на футбольному полі помірялися силами найкращі команди першої ліги групи «А» минулорічного турніру: місцева «Вікторія» та ФК «Карлівка».

Глядачі, а їх зібралося більше, ніж на деяких матчах української Прем’єр-ліги, побачили аж сім забитих м’ячів. Два з них сміливо можуть претендувати на звання «Кращий гол місяця» в Україні.

У видовищному і безкомпромісному поєдинку сильнішими виявилися господарі. Вони відзначилися 5 разів. Карлівчани ж відповіли лише двома влучними ударами. Цікаво, що гравці обох команд мали ще кілька нагод, щоб вразити ворота суперника. У підсумку – 5:2.

Після двох турів у першій лізі Чемпіонату Полтавщини групи «А» лідирує команда Олексія Порохні та Олександра Рядних «Вікторія» (Первозванівка), здобувши дві перемоги у двох матчах. Чемпіонат набирає оберти.