Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Миргороді радилися, що показати мандрівникам-блогерам - учасникам проекту "Вишиваний шлях"

У Миргороді радилися, що показати мандрівникам-блогерам - учасникам проекту "Вишиваний шлях"

У червні стартує  всеукраїнський соціальний проект "Вишиваний шлях". У подорож містами і селами вирушають четверо відомих українських мандрівників.  За день вони знайомитимуться з культурним та туристичним потенціалом  та ділитимуться  враженнями в інтернет мережах. Відомо, що на Полтавщині блогери побувають у Диканьці, Опішні, Великих  Сорочинцях, Вовнянці,  Миргороді та Лубнах. Миргородці вже розробляють туристичний маршрут, який мандрівники нанесуть на  всеукраїнський вишиваний шлях.  Докладніше у наступному сюжеті.

Миргород долучається до "Вишиваного Шляху". 15 червня місто відвідають учасники цього українського соціального проекту  Христина Жук та Сергій Чекмарьов. Що показати туристам-блогерам та якнайширше продемонструвати культурний та туристичний потенціал міста,  радилися прихильники активного способу життя. Після обговорення пропозицій склали приблизний туристичний маршрут для гостей.

Тетяна Усик,  координатор "Вишиваного Шляху" в Миргороді: Ми розглянули різні ідей від наших партнерів  і громадських активістів, звичайно ми включимо  і велорух, зустрінемо десь а велосипедах   і Гоголя покажемо і нашу місцеву кухню-колоритну, кераміку і ще багато чого цікавого.

Торік учасники "Вишиваного шляху" Миргород відвідали у рамках Всеукраїнського велопробігу. Цьогорічна мандрівка передбачає дещо інший формат: за один день пересування місцевостями різними видами транспорту, знайомство з неординарним особистостями і  можливостями міст та сіл.

Основна мета української соціальної ініціативи "Вишиваний шлях" –  символічно об'єднати західні та східні регіони, розкрити їхній туристичний потенціал. Мандрівка, яка проходить від Ужгорода до Слов'янська,  ніби пронизує країну вишитим орнаментом. За два роки проекту учасники намалювали туристичний маршрут через Україну, розробили веб-сайт проекту та створили громадську організацію  "Вишиваний шлях".