Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Вулик на колесах - переможець параду дитячих візків у Чутовому

Вулик на колесах - переможець параду дитячих візків у Чутовому

Цьогорічний парад дитячих візків у селищі Чутове присвятили міжнародним  Дням матері та сім’ї. Бачили малечу за кермом сучасних і креативних десяти візочків – наші журналісти.

Лідія Ритченко, журналіст:  У дитячому візочку,

Любі донечки й синочки.

Креативом дивували,

На парад усіх гукали.

Кращу чутівську машину,

Ми побачим за хвилину.

Ретро-автівка, вулик на колесах, авто гламурної леді та ще сім оригінальних дитячих візочків стали учасниками цьогорічного параду.  Вже вдруге у  параді візочків бере участь родина Пандусів. Минулого року вона стала призером. Цьогоріч перемогли у номінації «Найкреативніший візок».

Голос:  Образ був придуманий ще в минулому році, коли йшли з параду колясок. За ніч коляску приготували, їздили різали очерет.

Візок у стилі ретро зробила сім’я Видриків.

Ірина Видрик, мама учасниці: Хочеться показать свою дитину, щоб побачили, що ми є така сім’я. Звісно, щоб люди прийшли подивились, пораділи, подивились, яке покоління в нас підростає.

Парадом дитячих візочків хочуть привернути увагу  людей та громадськості до проблем сирітства, каже директор Чутівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лілія Супрун.

Лілія Супрун, директор Чутівського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді: Не всі дітки мають тата й мам. Єсть дітки, які в державних закладах чекають на свою родину. Тому ми хочемо, щоб більше людей знали і розуміли цю проблему і брали діток у свою родину.

Всі родини отримали від Чутівської районної ради грошові нагороди за участь у параді візків. Подарунок за друге місце - велосипед.

Володимир Филенко, голова Чутівської районної ради:Ми робили це для того, щоб згуртувати наших батьків і показати, що в нас є в Чутовому.

Перемогла у змаганнях на візках родина Косашів.  Для донечки Анни батьки зробили автівку,  за основу взяли образ бджілки.  Сім»я отримала сертифікат на  відвідування дитячої кімнати і два квитки на концерт гурту «Океан Ельзи».

Антоніна Косаш, мама учасниці: В нас сьогодні вулик. Де живе наша маленька бджілка.  Подумали, що наша Аня така дрібненька, маленька і прудка дуже. Коли мама чи тато відволічеться, вона може наробити хороших і не дуже справ.

Фото трьох родин, які стали переможцями,  розмістять на білборді у центрі Чутового.