Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Підозрюваного у пораненні двох активістів під час заворушень біля арки «газетного ряду» взяли під варту

Підозрюваного у пораненні двох активістів під час заворушень біля арки «газетного ряду» взяли під варту

Апеляційний суд Полтавської області змінив рішення суду першої інстанції. Сьогодні, на засіданні, судді ухвалили рішення - взяти під варту Євгенія Усенка на час слідства. Із зали суду його вивели в наручниках. Євгенія Усенка підозрюють у тому, що саме він наніс ножові поранення двом полтавським активістам – Олександрові Кобі та Дмитрові Юденку. Сталося це 5 квітня під час заворушень біля арки «газетного ряду», що на вулиці Соборності, 27 у Полтаві.

Спочатку засідання апеляційного суду планували перенести, оскільки у будівлі зникла електроенергія. Присутні біля трьох десятків громадських активістів заявили, що не покинуть приміщення, доки судді не приймуть рішення. Через півтори години засідання розпочалося. Окрім додаткових матеріалів, наданих прокуратурою, потерпілі упізнали Євгенія Усенка. Також за інформацією Кременчуцького відділення поліції №1, 9 травня підозрюваного зупинили у місті патрульні, хоча він мав бути під цілодобовим домашнім арештом. Адвокати Євгенія Усенка, яких було троє, пояснили це тим, що потерпілий їхав на перев’язку до лікарні. У результаті ухвалили: застосувати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, раніше суддя Октябрського районного суду Наталія Тімошенко відхилила клопотання слідчого і обрала запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.