Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві змагалися юні інспектори дорожнього руху

У Полтаві змагалися юні інспектори дорожнього руху

Безпечний рух. Змагання юних інспекторів дорожнього руху провели в обласному центрі. Сім команд з полтавських шкіл боролися за звання найкращої.

Перед літніми канікулами  юним пішоходам влаштували змагання на знання правил дорожнього руху.  Імпровізовану проїжджу частини патрульні поліцейські облаштували на території Полтавської ЗОШ №26.

Марина Зінюха, інспектор патрульної поліції зі зв’язків з громадськістю: Якщо школа має команду інспекторів дорожнього руху , вони є помічниками поліцейських. Вони допомагають нам проводити різні заходи серед учнів молодших класів, серед вихованців дошкільних навчальних закладів.

На змагання з різних навчальних закладів  з’їхалися 70 учнів віком від 9 до 16 років. Школярі  їздили на велосипеді, долаючи перешкоди, були регулювальниками на перехресті та підготувати концертний номер на дорожню тематику. Учасниці змагань Юлія та Ганна кажуть:  конкурси нескладні, бо до них вони готувалися .

Юлія, учасниця змагань: Дуже старанно готувалися, наполегливо здобували ці знання з 7 класу. Багато всього вчили, повторювали.

Ганна, учасниця змагань: Ми пропагандуємо безпеку на дорогах. Ми вважаємо, що це дуже важливо. Саме тому ми і беремо участь в цьому конкурсі.

Виступи оцінювало професійне журі.

Руслан Аншаков, інспектор патрульної поліції: Конкурс проходить дуже цікаво. В мене – велоетап. Діти стартують, проїжджають фішки не торкнувшись, мають сконцентровано в’їхати в круг, щоб не виїхати з нього. То на рівновагу, на безпеку, на швидкість. Вони балансують між собою і велосипедом, і тим самим виховують в собі безпечного школяра.

Конкурсантів підтримували і педагоги. Людмила Ткаченко прийшла вболівати за улюблену команду.

Людмила Ткаченко, вчитель Полтавської ЗОШ №26: Я дуже хвилююся, я завжди поряд . Ми продумували всі питання разом, готувалися і тому допомагаю всім чим можу. Ми завжди тільки в команді.

Переможцями змагань стала команда Полтавської ЗОШ 19.  Вона  представлятиме місто на обласних змаганнях  вже  21 раз. Своїм секретом успіху поділилася організатор команди Тетяна Пупченко:

Тетяна Пупченко: Це робота не одного дня. Ми працюємо по попередженню дитячого травматизму . Наш загін працює. Як теоретичні знання ми здобуваємо , нам допомагають працівники поліції. Практичні знання теж. Ми відпрацьовуємо в автошколі.

Першокласники Софійка та Костя, які спостерігали за змаганнями , засвоїли такі правила дорожнього руху.

Софія: Треба переходити дорогу обережно, не балуватися.

Костя, першокласник: На зелене світло, на красне не можна. Не бігати на дорозі і не грати на ній.