Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві може з’явитися пам’ятник Симону Петлюрі

У Полтаві може з’явитися пам’ятник Симону Петлюрі

У Полтаві може з’явитися пам’ятник Симону Петлюрі. Ідею щодо зведення монументу державному, військовому і політичному діячеві, голові  директорії УНР ініціювали представники політичної партії «ДемАльянс».  Вони хочуть, аби обласна влада підтримала їхню пропозицію, а тому вже завтра звернуться із письмовою заявою. За словами одного із ініціаторів Дмитра Демуса, пам’ятник вони бачать біля Полтавської державної аграрної академії, де і навчався Симон Петлюра.

Дмитро Демус, член політичної партії «ДемАльянс»: Ми будем максимально звертатися до всіх гілок влади. І до Президента,  і до губернатора з ініціативою, з проханням, щоб створити в Полтаві пам’ятник Симону Петлюрі. Якщо влада проігнорує дане питання, то ми будемо максимально збирати свої сили, кошти силами громадськості. Будемо проводити фестивалі, конкурси незалежно. Але все одно ми сподіваємося, що влада підтримає дану ініціативу тому, що насправді – це є герой України.

Нагадаю, пам'ятник Петлюрі планували відкрити ще  2007 року до 70-річчя області, і на місці спорудження монументу вже встановили пам’ятний знак. Проте депутати міськради оскаржили в Господарському суді області рішення облдержадміністрації про встановленню монументу, бо з ними не узгодили місце розташування. Господарський суд Полтавської області визнав неправомірними дії облдержадміністрації щодо цієї ініціативи.