Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

У Полтаві визначили юних короля і королеву

У Полтаві визначили юних короля і королеву

Краса і таланти. 25 учасників із України та закордону приїхали до Полтави на дитячий конкурс «Юні король та королева 2017». Як усе було, бачили мої колеги Лілія Пархоменко та Павло Бардиш.

13-річна полтавка Софія у таких конкурсах бере участь вчетверте. Цього разу, говорить, підготувала цікаві вбрання.

Софія, учасниця з м. Полтава: Мені найбільше подобається костюм, який ми зробили своїми руками, тому що він самий креативний.

Учасники на сцені демонстрували свої таланти у 4 виходах: позування в танці, національне та вечірнє вбрання, а також презентували костюми, які зробили самостійно у стилі відомих дизайнерів.

Ольга Агеєва, директор конкурсу «Юні король та королева 2017»: У нас 25 учасників з різних міст України: Одеса, Кропивницький, Кривий Ріг, Чернігів, Полтава, Хмельницький. З Литви, з 2 міст, з міст Йонава, Панівежес.

12-річна Поліна приїхала із Мелітополя. За її словами цей конкурс краси і талантів – шанс не лише показати себе.

Поліна, учасниця з м. Мелітополь: Познайомилася з багатьма подружками. Дівчинка приїхала з Литви, я з нею познайомилась, будем тепер дружити.

Оцінювати виступи учасників запросили спеціалістів, а також минулорічних переможців конкурсу.

Кирило, член журі: Ніяких таких підсужувань, тобто все чесно. Будем оцінювати за костюмами, за те, як вони рухаються і харизма.

Пані Світлана – мама однієї із учасниць. Її донька у модельному агентстві займається недовго. Жінка каже: до конкурсу готувалися сумлінно.

Світлана Білкова, мама учасниці: Приготували всі костюми, вишиванка у нас прабабу сина. Є можливість показать своїх предків костюм.

Міжнародний конкурс «Юні король та королева 2017» провели у Полтаві вдев’яте.