Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Дайджест спортивних подій 23 травня

Сім медалей на турнірі з карате, перемога «Ниви» у мотоболі та десяток нагород юних тхеквондистів. Подробиці про ці здобутки дивіться в огляді спортивних новин Полтавщини.

Карате. Полтавські каратисти привезли сім медалей із турніру у Львові.

Наші земляки вибороли три «срібла» і чотири «бронзи». У командному ката чоловіки стали третіми, а жінки другими. У фінальному поєдинку у розділі куміте травмувалася наша спортсменка Інна Мажара. Каратистка порвала зв’язки на нозі.

Мотобол. «Нива» перемогла «Колос».

Матч Чемпіонату України відбувся у селі Вишняки Хорольського району між місцевою «Нивою» та «Колосом» із Нових Санжар. Вишняківці, чинні чемпіони України,  перемогли суперника із рахунком 6:0. 27 травня «Нива» поїде до Вознесенська Миколаївської області і зіграє з місцевим «Восходом».

Тхеквондо. Юні полтавські тхеквондисти завоювали 10 медалей на всеукраїнському турнірі у Харкові.

Наша команда побувала на Відкритому чемпіонаті харківської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 2.  Змагання проводили серед дітей, молодших юнаків, юнаків та кадетів. Полтавські тхеквондисти вибороли десять нагород.

Інформацію підготовлено за матеріалами «ПолтавщинаСпорт».