Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Дайджест новин з районів області

Дайджест новин з районів області

З Гадяча в зону АТО передали відремонтований УАЗ.  Більше півсотні учнів пробігли "Пирятинську милю". "Бути людиною" - історії колишніх в'язнів нацизму. Більше про це в дайджесті новин з районів.

Гадяч. Вісімдесятій окремій штурмовій бригаді відправили відремонтований УАЗ. Раніше автомобіль слугував Рашівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Роман Сегейда: Будучи тут, в Гадячі, отримуємо максимум віддачі та підтримки від всього населення, від всіх полтавчан та гадячан. Підтримкка була з 2013-го, зараз в нас виходить 2017-ий і вона  до сих пір. І матеріальна, і технічна, і спілкуємося.

Лубни. Там представили книгу «Бути людиною». Збірка складена з листів, які надсилали літні люди та молодь. Це історії колишніх в’язнів нацизму та людей, які були на примусових роботах. Крім того, опублікований нарис  «Людяність, пронесена крізь все життя». В ньому місцева жителька Лариса Руденко розповіла про своє життя під час 1942-років.  

Пирятин. Близько 750 учнів різних шкіл міста взяли участь у спортивному святі «Пирятинська миля». Легкоатлетичний забіг  присвятили до Дня Європи. Учні долали відстані від  300 метрів.

В кожній категорії  визначили переможців, які під кінець забігу отримали грошові призи. Найбільший – 3 тисячі гривень.