Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

З введенням безвізу українці поїдуть до Польщі по продукти харчування

З введенням безвізу українці поїдуть до Польщі по продукти харчування

З введенням безвізу українці поїдуть до Польщі для закупки продуктів харчування.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

«Люди хочуть витрачати свої гроші з розумом, а порівнюючи ціни в Україні та у Польщі бачимо, що в наших сусідів ціни нижче ніж у нас. Додайте сюди ще непогану якість цих продуктів», - розповів експерт.

Олексій Дорошенко зазначив, що дозвіл на безвізові поїздки для українців може позначитися  на додаткових пробках на кордоні на вихідні, а також спровокувати  зниження покупок у місцевих магазинах. Оскільки захід країни нині  є найбільш цікавим для рітейлерів.

«Це пов’язано у тому числі з тим, що рівень життя в ряді західних областей зростає значно більшими темпами, ніж у східних, або центральних. Це відбувається за рахунок того, що регіон отримує свій зиск з великої кількості трудових мігрантів».

Така тенденція, за його словами, може з’явитись перш за все у Львівській та Волинській областях, а також у Рівненській, які мають невелику відстань до кордону з Польщею. Багато хто почне їздити раз на місяць, тобто за продуктами тривалого терміну зберігання. На думку Дорошенка, «продуктовий туризм» - поширена практика в усьому світі.

«Продуктовий туризм дуже розвинутий у всіх частинах світу. І наша країна тут не виключення: до Закарпаття приїжджають угорці на вихідні, раніше було немало поляків у Львівській області», - додав він.