Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Кравець
Юлія Кравець

Художниця Тетяна Кобзар презентувала полтавцям незвичні картини

Художниця Тетяна Кобзар презентувала полтавцям незвичні картини

Незвичні картини презентувала полтавцям професійна художниця Тетяна Кобзар. Майстриня працює в  у досить рідкісній техніці народного малярства. Ця виставка ретроспективна. Тобто,  в експозиції зібрали картини різних років. 

Картини  в народні  стилі колись висіли в кожній хаті. Нині їх можна побачити у  приватних колекціях, або ж у музеях.

Тамара Гур’єва, полтавка: Я подивилася на ці картини і вони мені нагадали дитинство, в мене у бабусі висіли картини ось такого змісту і дуже схожі.

Галина Скрипникова, полтавка: Я конечно не ожидала, что кроме «Ох и Ах», не скажу больше ничего. Я такие картины не особо люблю, меня привлекают цветы.

Ольга Ведмеденко, полтавка: Здається, що там якісь незрозумілі щось незрозуміле, а коли підходиш то там картина.

В експозиції два десятки картин професійної художниці Тетяни Кобзар.     «Українські вечорниці» майстриня  написали 5 років тому. Говорить – це одна  з її найулюбленіших робіт.

Тетяна Кобзар, художниця: Ми її працювали саме в Тарасівці, коли спілкуєшся з природою, Сула, хатки  взагалі представляє Оржицький край в мистецтві.

Народні картини нині рідкість, говорить художник Юрій Самойленко. І додає, народне малярство -  це не копіювання  природи. Це вже своєрідне  авторське бачення.

Юрій Самойленко,  голова Полтавської обласної організації НСХУ: Ця авторка продовжує цю традицію  Тому   що успішно і цікаво, роботи були активні по кольору.

За роки своєї творчої діяльності Тетяна Кобзар створила більше 60 картин. Її полотна знають не лише в Україні, а й в Польщі та Франції. Переглянути роботи майстрині  можна в художньому салоні Полтави.