Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві орудує рейдер?

У Полтаві орудує рейдер?

В правоохоронні органи міста Полтави із заявою звернулися працівники перукарні. Люди переконанні, що на їхнє місце роботи, яке знаходиться на вул. Великотирнівській 39-А зазіхає рейдер. Вони налякані , що залишаться без роботи та майна. В заяві працівники перукарні вказали: «Починаючи з 2014 року невідомий чоловік, який представився як Олег Іванов, періодично з’являється в перукарні та заявляє, що він стане власником».

Крім того невідома особа, яка називає себе Олегом Івановим погрожує всім членам трудового колективу. В заяві вказано: «він говорив, що викине наші речі на вулицю та розпоряджатися приміщенням і майном підприємства буде особисто він на власний розсуд»

Вивчивши деталі справи, адвокат Едуард Волков прокоментував «ВПолтаві. info» ситуацію так:

«На даний час є неприємна ситуація у трудового колективу перукарні на «Половках», коли обманним шляхом деякі особи намагаються порушити їхнє право власності. Директору погрожували - є свідки. На данимй час відкрите кримінальне провадження, ведеться слідство, також поданий позов до суду щодо оскарження неправомірних дій. Підприємства повинні працювати, а не руйнуватися. З моєї точки зору - це РЕЙДЕРСТВО. Ми не дамо порушити законні права трудового колективу, який працює десятки років».

Наразі відкрите провадження та ведеться досудове розслідування.