Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Наталія Кондра
Наталія Кондра

До 1 червня усі пляжі Миргорода приведуть до ладу

До 1 червня усі пляжі Миргорода приведуть до ладу

Готують до літа. До першого червня усі пляжі  в Миргороді мають привести до ладу. Офіційний купальний сезон має розпочатися вчасно. Про це  дізналися місцеві  кореспонденти.

Марія Володимирівна купатися почала  задовго до офіційного відкриття пляжного сезону. На водні процедури жінка ходить з початку травня і дивується, чому на пляжі мало її земляків.

Марія, жителька Миргорода: З 2 травня купаюся, вода – хороша, чиста, шкода, що люди тут живуть і не купаються. Уже тепло і вода дуже тепла.

За комфортний і безпечний відпочинок дорослих і дітей на центральному пляжі відповідає підприємство "Спецкомунтранс". Наразі завершують приготування до офіційного відкриття купального сезону, розповідає майстер Наталія Киршина

Наталія Киршина, майстер КП "Спецкомунтранс": Підприємством проведено  очищення пляжу, загребли ряску, пофарбували лавочки, проведено водолазне обстеження дна, нічого не виявлено.  Так що можна купатися спокійно і дітям,  і дорослим.

Перед початком купального сезону фахівці зробили лабораторний контроль питної та поверхневих вод річки Хорол. Показники відповідають нормам санітарного законодавства. Для попередження нещасних випадків на воді та надання допомоги тим, хто її потребує, на пляжі працюватиме сезонний рятувальний пост і буде організовано чергування рятувальників. На території пляжу упорядкували місця для відпочинку, підвели воду, ремонтують туалети та ліквідовують смітники.

Валентина, жителька Миргорода: Я тут народилася і мені так печально дивитися на оце шо робиться, яка у нас екологія, яка відповідальність.

1 червня – офіційне відкриття купального сезону. У Миргороді працюватиме шість пляжів, усі вони мають паспорти готовності.