Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

Пісні, танці та позитивний настрій: у Полтаві 17-та "Студентська весна"

Пісні, танці та позитивний настрій: у Полтаві 17-та "Студентська весна"

Пісні, танці та позитивний настрій – головні складові 17-го обласного міжвузівського мистецького фестивалю-конкурсу «Студентська весна».  Заключний концерт провели в  Полтавському міському будинку культури.  Більше про це розкажуть наші журналісти.

Цьогоріч участь в гала-концерті  взяли близько 400 аматорів зі всіх вишів Полтавщини. Зустрічали гостей, які прийшли на фестиваль, музиканти гурту «Живі барабани».

Настя, учасниця «Студентської весни – 2017» від ПДАА: Настроение позитивнинькое, готовились мы очень усердно. Нас в коллективе выступает 8 человек. Мы выступали у нас профориентационная работа шла, недавно были в Бузковом гаю. То есть, у нас концерты и мы  репетируем и готовимся дальше.

Художній керівникзПолтавського аграрної академії  Світлана Курбацька розповідає: її вихованці  не вперше беруть участь в цьому фестивалі.

Світлана Курбацька, художній керівник з Полтавської аграрної академії: Дуже давно була «Студентська весна», але ж потім років 10-ть нічого не відбувалося. І коли я прийшла в аграрну академію працювати – ми започаткували студентську весну між факультетами. Але ж приглашали журі з міста. І приїхали представники з облдержадміністрації і сказали: «А як гарно, давайте відродимо «Студентську весну».

Участь в конкурсі безкоштовна. Його мета - виховати  патріотично налаштовану молодь.

Дмитро Соколов, директор Полтавського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи: 560-ть дипломів та грамот сьогодні буде вручено учасникам гала-концерту. Це велика кількість. Жанри різні. Тут буде і слово,  і солісти-дуети, інструменталісти, хори та танцювальні колективи.

Голова студентської ради міста Полтави Олена Кашуба каже: взяти участь в цьому фестивалі – це отримати великий поштовх до нових звершень. Конкурс надихає та налаштовує нашу молодь працювати над собою та демонструвати таланти не лише на рівні області.  

Олена Кашуба, голова студентської ради м. Полтава:Наші студенти – це творча молодь. Вони активні, вони класні, вони можуть себе презентувати і саме це надає їм змогу розвиватися.

В цілому, аби показати свої таланти, у попередніх етапах фестивалю виявили бажання взяти участь півтори тисячі студентів