Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарії відвідав Горішні Плавні

Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарії відвідав Горішні Плавні

Надзвичайний і повноважний посол Швейцарії в Україні Ґійом Шойрер побував у Горішніх Плавнях.Першим об’єктом, який  він відвідав  у місті,  був термомодернізований  дошкільний навчальний заклад «Золота рибка». Наступним пунктом слідування делегації став спортивний комплекс загальноосвітньої школи №6.

У загальноосвітній школі №1  Ґійому Шойреру продемонстрували витвори учасників гуртка робототехніки. Гості  були присутніми  і на імпровізованому уроці фізики у заслуженого вчителя України Сергія Залізняка. Побували учасники делегації ще й на спортивних об’єктах міста – басейні «Нептун» та тренувальній базі футбольного клубу «Гірник-спорт».

 Ґійом Шойрер, Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарії в Україні

Переклад: Я був дуже приємно здивований: школа, дитячий садок, футбольний клуб, басейн. З моменту мого приїзду, вчора ввечері, у мене тільки позитивні відчуття. У місті помітна дуже хороша динаміка і позитивний «цикл»: щасливі діти, тому що у них хороші школи, басейн і, як ми вже побачили, вчителі. Відповідно, і батьки відчувають себе щасливими, тому що щасливі їхні діти, і навпаки: у батьків тут є дуже хороша робота і, відповідно, - діти щасливі. Тут позитивна динаміка, «щасливе місто»,
мені дуже приємно перебувати в цьому місті.