Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Виставку світлин полтавських фотокорів влаштували в обласному центрі

Виставку світлин полтавських фотокорів  влаштували в обласному центрі

Виставку світлин полтавських фотокорів  влаштували в обласному центрі.  Серед репортажів фотографи уміють вихопити найемоційнішу мить, що перетворює  звичайну світлину на художню. Більше про це дивіться далі.

Виставку організували  швидко. Створивши групу національної спілки журналістів у Фейсбуці, колеги почали обмінюватися цікавими фото, а тоді вирішили створити тематичну експозицію з найцікавішого.

Побачити у простих речах незвичайне, опинитися в потрібному місці і в потрібний час, вміти самому з дитячою щирістю захоплюватися красою світу і заражати цим відчуттям інших. Саме такі таланти потрібні публіцистам взагалі і в першу чергу фотокореспондентам, – розповідає учасник виставки Аркадій Славуцький. Фотокором працює  45 років.

Анна Чапала розповідає: репортажна фотозйомка – те, що приносить задоволення. Доводиться бувати в зоні АТО . За ці світлини її визнали кращою у номінації «Громадянська позиція» конкурсу журналіст року на Полтавщині. Знімає і соціально значущі події, і  кумедні кадри з тваринками.

Дмитро Купченя, Павло Бардиш  для полтавських телевізійних новин.