Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавці у 2017-му активніше одружуються

Полтавці у 2017-му активніше одружуються

У 2017-му полтавці активніше одружуються. А віднедавна шлюб земляки можуть зареєструвати за добу. Про  нововведення та деякі цифри прозвітували полтавським журналістам спеціалісти головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

Окрім садиби Котляревського та міського будинку культури,  відтепер весільну церемонію в Полтаві можна відгуляти і в аграрній академії - таку новину повідомила начальниця відділу державної реєстрації актів цивільного стану Віта Беспалько.

Віта Беспалько: Найбільш прогресивним і новітнім сервісом є шлюб за добу.

На Полтавщині за 5 місяців 2017 року Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області та відділ актів цивільного стану зареєстрували на 26% більше шлюбів, ніж за аналогічний період минулого року. Спеціалісти відомства пов'язують це з високосним роком і забобонами. Крім того, свої шлюбні зв'язки розірвали на 13% менше громадян. У 2017-му народилося більше трьох з половиною тисяч  малят - на 12% менше. Померли на 3% менше громадян. Проте кількість смертей досі перевищує народжуваність більш ніж на половину.

Олег Тимченко, начальник головного територіального управління юстиції у Полтавській області:

І новообраний керівник перед собою ставлять пріоритетом розвитку системи безоплатної правової допомоги.

Новий головний юрист області за 2016-й задекларував 2 автівки, близько 70 тисяч метрів квадратних землі та 200 гривень допомоги. Олега Тимченка за конкурсом обрали на посаду начальника головного територіального управління юстиції області наприкінці квітня, а на початку червня він вперше зустрівся з полтавськими журналістами. Прозвітував про роботу свого відомства і розповів: наприкінці лютого 2017-го Міністерство юстиції представило новий сервіс "Он-лайн будинок юстиції". Відтоді українці можуть на сайті зареєструвати чи ліквідувати фізичну особу-підприємця та повторно отримати документи щодо цивільного стану.