Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Виставку світлин 19 століття презентували у Полтаві

Виставку світлин 19 століття презентували у Полтаві

Полтавський літературно-меморіальний музей Івана Котляревського спільно з мистецьким проектом «Арт-місія» презентували виставку світлин 19 століття «Полтавська ідентичність, писана світлом». Експозиція є продовженням проекту «Територія ідентичності», створеного  два роки тому засновниками громадської ініціативи «Арт-місія». Головна мета -популяризація багатої духовної полтавської спадщини.

Євген Анічин, директор проекту «Арт-місія»: Якщо ви звернете увагу, тут представлені всі слої тогочасного суспільства. Я думаю, всім нам треба відповісти на це питання: хто ми? Звідки ми прийшли, куди ми ідем? Бо Україна зараз переживає важкі часи, іде війна не тільки за територію. В першу чергу, іде війна за спадщину, за історію.

Валентива Скриль, старший науковий співробітник Полтавського літературно-меморіального музею І.П. Котляревського: Знаючи, що серед наших предків були такі видатні постаті, як Капніст, Сєдов, Панас Мирний, ми, може, і самі поглянемо на себе: не будемо меншовартісними. Будемо старатися якось відповідати ось цій високій місії, яка була закладена цими людьми, нашими попередниками.