Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

У Шишаках відкрили оновлений Центр первинної медико-санітарної допомоги

У Шишаках відкрили оновлений Центр первинної медико-санітарної допомоги

Медицина на селі. У Шишаках відкрили оновлений Центр первинної медико-санітарної допомоги. Скільки коштів витрачено на реконструкцію та чи є зручним медичний заклад для людей з обмеженими фізичними можливостями, дивіться далі у сюжеті.

У Шишацькій об'єднаній територіальній громаді відремонтували будівлю Центру первинної медичної допомоги та оновили фельдшерські пункти. Зробити це допомогли місцеві підприємці.

Віктор Лисак, начальник управління охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації: Було прийняте рішення розпочати реконструкцію. Зрозуміло, що ресурсів не було. Було звернення до товаровиробників, до агрофірм, до самих же депутатів, щоб вони розпочали зі своєю ініціативою. Вони це зробили.

На базі центру, який оснащений новим медичним обладнанням, відкрили  відділення матері та дитини.

Загалом на ремонт витратили понад шість мільйонів гривень.

Олександр Іващенко, головний лікар центру первинно медико-санітарної допомоги Шишацької селищної ради: Це ті кошти, що були використані на центр. Саме на центр, адмі приміщення, шишацьку амбулаторію-  ту,  яку ви бачили. Крім цього,  капітально відремонтовано та конструйовано ще вісім об’єктів первинної ланки. А саме це 2  амбулаторії загальної практики сімейної медицини і 6 фапів.

Усього у об’єднаній територіальній громаді відкрили вісім фельдшерських пунктів. Зокрема, у селі Гоголеве він пристосований для  людей з інвалідністю.

Голос: Важко чи не важко? Важкувато.

Валерій Головко: Візьміть будь ласка людей з обмеженими можливостями. Для діагностики пандусів вони повинні казати підходить чи не підходить.

Над реконструкцією Центру первинної медичної допомоги у Шишаках працювали понад півроку

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА: Спроможності сьогодні в такий термін реалізовувати свої плани показує найбільше Шишацька та Омельницька об’єднані громади.

Нагадаємо, Шишацька   територіальна громада   об’єднала понад 15 тисяч людей,  11 сільських та 1 селищну раду. Наразі це одне з найбільших територіальних утворень на Полтавщині.