Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Кравець
Юлія Кравець

Володимр Гройсман перевірив ремонт доріг на Полтавщині

Володимр Гройсман перевірив ремонт доріг на Полтавщині

Володимр Гройсман перевірив ремонт доріг в центральних регіонах України. На Полтавщині проконтролював будівництво нової об’їзної дороги, яка проходить через Хорольський район.

Як турки на Полтавщині нову дорогу будують,  приїхав перевірити Прем’єр. Інспектувати наші траси урядовець вирішив не на автотранспорті, прилетів гвинтокрилом. 

Це дорога в обхід села Покровська Багачка Хорольського району.  Роботи почали на весні. Аби прокласти нову трасу, вирубали  більше восьмиста дерев. Закінчити роботи планують за два роки.

Володимир Трояновський, начальник Служби автомобільних доріг на Полтавщині: Сдесь 11 сооружений,  Срок выполение этих работ 17-19 год.

Нині дорожники розробляють котлован.  Укладають бетон, який завозять з Івано-Франківська. Все,  що поклали,  беруть на пробу для лабораторії.  Олексій працює в іноземній компанії. Говорить:  турецькі дороги від українських відрізняються:

Олексій Миколенко, робітник: Можливо  тільки  з-за технологій, що наші, що іноземні роблять дороги нормально, обладнання більш сучасне.

Тут планують побудувати майже 7 км дороги.  Сума контракту більше 30 мільйонів доларів. Такі розв’язки роблять задля безпеки руху та поліпшення екології.

Іван Ткаченко, працівник  компанії, що наглядає за будівництвом: Кожна дорога має властивість зношуватися, як і наші черевики, щоб дорога існувала довго повинен виконуватися періодичний за нею ремонт.

Цього року, як обіцяли в Уряді, продовжують будувати  та ремонтувати дороги. Лише митний експеримент дозволить акумулювати 12 млрд. грн. на ремонт автошляхів.

Володимир Гройсман, Прем’єр-міністр України: З цими ресурсами у нас буде біля 30 млрд.   Децентралізація, плюс митний експеримент, кошти міжнародних організацій дають нам ресурс, щоб за 7 років ситуація з дорогами в Україні змінилася.

В області за два роки планують відремонтувати дорогу державного значення, включаючи й розв’язку біля Полтави.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА : З обласного бюджету на дороги по програмі ремонт доріг буде виділено майже 56 млн. Це 20 частина перевиконання обласного бюджету.

Капітальний ремонт та будівництво  дороги Київ-Харків-Довжанський здійснюють,  в тому числі, й за рахунок коштів Світового банку. Сума контракту більше сімдесяти мільйонів доларів. Планують побудувати майже 20 кілометрів. Роботи виконує турецька фірма «Онур».