Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

"Вікторія" - "Кобеляки": два вилучення, два пенальті і по 2 забитих м’ячі на кожну з команд

Два вилучення, два пенальті і по 2 забитих м’ячі на кожну з команд. Такий підсумок гри лідерів першої ліги групи Б чемпіонату Полтавщини з футболу. Про перебіг подій на кобеляцькому стадіоні – наш колега Володимир Голубничий.

До звітного протистояння «Вікторія» з Первозванівки підійшла як  одноосібний лідер. 7 матчів – 7 перемог. А от футбольний клуб «Кобеляки» посідав другу сходинку, відстаючи на 5 очок.

Рахунок у грі відкрили гості. На 15-й хвилині пройшла швидка атака у виконанні Михайлова та Нечипоренка. Дмитро  пробив у кут воріт. Господарі відігралися наприкінці тайму. Євген Розка знайшов вільного партнера, і Андрій Поцелуйко зрівняв рахунок – 1:1.

Другий тайм видався насиченим на події. На 75 хвилині після чергового порушення правил арбітр за друге попередження вилучає гравця «Кобеляк» і призначає пенальті. Заробив його найактивніший у складі «Вікторії» Дмитро Нечипоренко, який після зіткнення змушений був залишити поле. Одинадцятиметровий реалізував Артем Швидкий. Гості знову повели у рахунку.

Опинившись у меншості, господарі не знітилися, а продовжували атакувати.

Доволі швидко вони знову відновили рівновагу. Після передачі з лівого флангу ніким не прикритий Розка робить рахунок – 2:2.

В останні 10 хвилин гри суперники не використали нагоди, щоб вирвати перемогу. Спочатку свій шанс змарнували місцеві футболісти. За порушення правил у штрафному майданчику проти Романа Рябенка суддя знову призначає пенальті. Рукавиця без вагань вирішив його виконувати, але пробив невдало.

«Вікторія» ж не реалізувала вихід сам-на-сам з воротарем суперника. Вже у компенсований час Рядних  вивів Асатурова на побачення з Нестеренком, але воротар зіграв бездоганно. Та й самого Рядних після цього вилучили за друге попередження.

Команди грали на перемогу до останньої секунди, але до фінального свистка рахунок вже не змінився.

Нічия - 2:2. «Вікторія» продовжує випереджати «Кобеляки» на 5 очок.