Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Валерій Головко прокоментував страйк залізничників у Кременчуці

Валерій Головко прокоментував страйк залізничників у Кременчуці

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко прокоментував так званий «італійський страйк», який залізничники влаштували в Кременчуці. «Звертаюсь до усіх без виключення: чи то народного депутата-провокатора, чи псевдоактивістів, хто налаштований на дестабілізацію ситуації в області. Будь-які намагання блокувати залізничні колії каратимуться у рамках закону й максимально жорстко.

Ми не допустимо подібних дій в нашій області. Жодні вантажі, які мають походження з Російської Федерації, не проходять по коліям Полтавщини. Наша залізнична дорога є стратегічно важливою для оборони держави. Тому будь-які намагання втрутитись в її роботу несуть загрозу для області та є посяганням на територіальну цілісність України», – йдеться на сторінці Валерія Головка у соцмережі.

Нагадаємо,  20-го червня машиністи локомотивного депо «Кременчук» влаштували страйк. 6 електровозів цього дня не виїхали з депо. Страйкарі вимагали підвищення рівня заробітних зарплат та оновлення рухомого складу депо, йдеться на сайті УНІАН.