Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Наталія Кондра
Наталія Кондра

У Миргородському Центрі еколого-натуралістичної творчості шили екологічні рюкзаки

У Миргородському Центрі еколого-натуралістичної творчості шили екологічні рюкзаки

У Миргородському Центрі еколого-натуралістичної творчості  знову шили екологічні рюкзаки.    Створенням  дитячих  наплічників  продовжують реалізовувати громадську ініціативу "Миргород - місто екоторбин".  До виготовлення  практичних речей з натуральної тканини долучилася і наша колега Наталія Кондра.

Наталія Кондра, журналіст:У процесі  створення екорюкзака задіяні і діти, і дорослі.    Майстри   кроять, учні – зметують боки. Далі застрочують шви та протягують шнурки.  У Лариси вже є кілька таких еко-рюкзаків.    Вони  практичні та не  шкідливі для природи.

Лариса Андрош,  учасниця майстер-класу: Їздила в табір - брала, в походи – воду клала, все можна. Вони бережуть екологію і менше забруднюють повітря.

Екологічну акцію з пошиву екорюкзаків у Центрі  проводять вдруге.  Цього разу  коло однодумців збільшилося.  Тканину та фарби закупили за кошти міського бюджету.

Лариса Хабоша, керівник ЦЕНТУМ: Є вже такі ідеї по створенню чохлів для мобільних телефонів і футлярів для окулярів на літо, по створенню таких речей з обов'язковим використанням логотипу  " Я люблю Миргород"і обовязково-зелене деревце, тому що ми натуралісти, ми за здоровий спосіб життя, побуту. Нам дуже хочеться, щоб  діти жили в країні з нормальною екологією, пили чисту воду, а пластик – це наш ворог.

Долучилася до  екологічної акції і представник Єврокомісії  з питань енергоефективності Ольга Бороданкова.  Вона відвідала Миргород у рамках Тижня сталої енергії , який проходить в Україні всьоме.

Ольга Бороданкова, представник Єврокомісії  з питань енергоефективності: Очень здорово,что в Миргороде мироприятие направлено на детей, дети должны понимать, что устойчивое развитие, которое связано с экологией, с экономией ресурсов, энергетике, с качественным отбором мусора, гарантирует то, что наши дети и их будут жить в чистой стране и что нам есть , что передать будущим поколениям.

Завершує процес створення готового виробу -  нанесення емблеми із зображенням дерева та  напису. Це своєрідний  дизайнерський логотип майбутніх торбин, які пошиють у рамках громадської ініціативи "Миргород - місто еко-торбин". ЇЇ авторка, журналістка Марина Усик, розповіла, що основна мета таких заходів  - навчити миргородців користуватися багаторазовими  практичними виробами  та поліпшити екологію.