Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

18 нових "Mitsubishi" отримали підрозділи Нацполіції на Полтавщині

18 нових "Mitsubishi" отримали підрозділи Нацполіції на Полтавщині

18 нових "Mitsubishi" отримали підрозділи Нацполіції на Полтавщині. Електромобілі нестимуть службу в Полтаві, Кременчуці, Горішніх Плавнях  та нших населених пунктах Полтавській  області. Кожна з цих машин оснащена приладами для патрулювання. Автівка  доукомплектована рацією, відеореєстратором, проблисковими маячками та системами зарядки акумуляторів. Також в авто встановили  планшети, куди надходитиме інформація зі служби «102». Автомобілі Україна отримала в рамках позабюджетної програми в рахунок оплати квоти за Кіотським протоколом. Ключі та сертифікати на техніку вручили міністр внутрішніх справ Арсен Аваков  та Секретар РНБО Олександр Турчинов разом із керівництвом поліції області.

Олександр Турчинов, секретар РНБО: Хочу підкреслити, що полтавський поліцейський  главк є одним із найкращих по розкриттю злочинів, і це є ефективна робота наших поліцейських.

Арсен Аваков,  міністр внутрішніх справ України: 18 електормобілів. Так у голови ОДА немає і вважаю, що не буде, ці найкращі електромобілі для вас поліцейські. Для того, щоб ви могли оберігати безпеку полтавців.

Віктор Патицький, поліцейський: Функціє є, машина їде в економному режимі, можна на бензин, можна на акумулятор.