Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

Гучно, з вартісними подарункати та салютом відзначили Полтавці день молоді

Гучно, з вартісними подарункати та салютом відзначили Полтавці день молоді

З Максом Барських та розіграними коштовними призами відзначили полтавці день молоді. Як і минулого року свято міська влада влаштувала на    стадіоні "Ворскла". Глядачі повільно заповнювали сектори, тому концерт розпочали з запізненням, а близько 12-ї в нічному небі прогримів салют... Нагадаємо, в 2014-му в половині обласних міст заборонили використання піротехнічної техніки до кінця війни... Репортаж зі стадіону від нашої знімальної групи - далі.

Валерія - одна з небагатьох опитаних нами, хто на стадіон не за Максом Барських прийшла. Вони з подружкою відкриті до нових знайомств.

Євген з друзямищойно відгуляли випускний у школі. 17-річний скоріше жартома говорить, що не збирається вступати до вишу і розповідає про речі, більш важливіші в житті:

Євген: Гулять, наслаждаться молодістю!

До дня молодів Полтавіроздали майже 21 тисячу запрошень. Розважати полтавську публіку запросили популярного та епатажного Макса Барських, поп-тріо "MMDance", учасників проектів "Голос країни" та "Х-Фактор" - Еміля Вілонджу та "Mountain Breeze". Молоді люди бажають полтавцям:

А гурт «ММDance» на рожевому баяні зіграли, як на їхню думку, гімн сучасної молоді:

Згодом міський голова розіграв серед присутніх 25 гірських велобайків та автомобіль. А поки журналістам розповідає веселі історії, мовляв молодість була настільки яскравою, що й дітям розповісти нема про що, а в 39 став дідусем.А от на серйозніші запитання: звідки гроші для коштовних призів, відповідає розмито:

Олександр Мамай повідомив: день молоді-2018 планують провести на картодромі. У середині 80-их років минулого століття Софія Ротару там зібрала більше 50 тисяч глядачів. А генеральну пробу спортивної арени на Розсошенцях проведуть 16-го вересня, коли скоріше всього саме там виступить "Океан Ельзи".