Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Дайджест спортивних новин області

Дайджест спортивних новин області

Перший матч в цьому сезоні «Ворскли». «Золото»  на чемпіонаті України з легкої атлетики та всесвітні ігри. Про це докладніше в спортивному дайджесті.

Футбол.  Ворскляни  провели перший матч  на зборах у Словенії. 28 червня у місті Рогащка Слатіна  відбувся товариський спаринг між біло-зеленими та румунською командою «Волунтарі». Зіграли внічию.  Голи забили:ворсклян Шарпар та румунець Паркалабу.

Легка атлетика. Полтавка виборола  золото. 28 червня на Луцькому стадіоні «Авангард» завершився Чемпіонат України з легкої атлетики. На ньому полтавська атлетка Ірина Безкровна фінішувала першою у бігу на 400 метрів з бар’єрами. 

Всесвітні ігри. Незабаром в Україні відбудуться Всесвітні ігри. Цемультиспортивні змагання планетарного масштабу, де представлені неолімпійські види спорту. Вони, як і Олімпіада, відбуваються раз на чотири роки. Цьогоріч в іграх братимуть участь три спортсмени з Полтавщини. Наразі у Полтаві розмістили сіті-лайти та біл-борди із зображенням полтавських учасників. Змагання відбуватимуться з 20-го по 30-те липня.