Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

120 добровольців 10 днів опановуватимуть військову справу

120 добровольців 10 днів опановуватимуть  військову справу

120 добровольців 10 днів опановуватимуть  військову справу. У роти охорони обласного військового комісаріату розпочалися навчальні збори. Ті, хто раніше не служив в Збройних Силах України,  склали присягу. Як готують військових,  бачили мої колеги.

Євгеній Коржов  - солдат  роти охорони  обласного військкомату. Вчорашній робітник вирішив спробувати себе у військовій справі.  Говорить, поки що підписав пробний контракт. Перед присягою хвилюється. Чи пов’яже майбутнє з армією,  ще не вирішив.

Євгеній Коржов, військовий: Ще не думав по поводу цьому в мене є сім’я, дочка маленька не задумувався. Тоді вже буду приймати якесь рішення, це пока повно, почуствувати романтику армії.

В одному строю з новобранцями й резервісти. У них навчальні збори. 40-річний Костянтин Герасимов автокранівник. Тепер чоловік вивчатиме військову справу.

Костянтин Герасимов, військовий: Знаходжуся в резервації. По першому требования військомата должен явитися на збор.

Заняття проводитимуть досвідчені інструктори, які мають бойовий досвід.

Тарас Лелюх, військовий: У нас проводяться збори, де ми зможемо передати свій досвід новобранцям, тім людям, які закінчили військову кафедру, але не воювали.

У складі роти  - 121 особа.  ЇЇ завдання - охорона стратегічних об'єктів міста, захист правопорядку.

Олександр Турченко, військовий комісар Полтавського: Всі дисципліни. Починаючи від захисту масового ураження і бойова підготовка – це блокування диверсійних груп.

На новобранців чекають десятиденні навчання. Після залагодження військових розподілять на охоронні об’єкти.