Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

Голови ОСББ та керівництво "ЖЕО-2" не порозуміються

Голови ОСББ та керівництво "ЖЕО-2" не порозуміються

Громада вимагає справедливості. Голови об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Полтави прийшли до будівлі комунального підприємства «ЖЕО-2», аби відстояти свої права власності. Докладніше про це розкажуть  мої колеги Валерія Рибалка та Олег Бондаренко.

Історія передачі будинків  у власність об'єднань співвласників багатоквартирних будинків почалася ще з 2015-го року і триває  досі. Нині  голови полтавських ОСББ прийшли до керівника комунальної установи Олександра Ландаря, щоб особисто в руки віддати рішення Полтавської міськради. Документ  передбачає списання з балансу«ЖЕО-2» та передачу в управління ОСББ  тридцяти одного багатоквартирного будинку. Спілкуватися з громадою керівник відмовився.

Після цього голови ОСББ пішли до начальника сектору по роботі зі зверненнями громадян ЖЕО №2 Олени Полуницької.  Вона прийняла та зареєструвала рішення. Крім його розгляду нічого не пообіцяла.

Рішення про списання з балансу «ЖЕО-2» багатоквартирних будинків Полтавська міська рада прийняла 24-го березня цього року. На питання,  чому досі будинки не були передані  в управління та скільки виготовляють технічну документацію, голови ОСББ почули таку відповідь:

Олена Полуницька, начальник сектору по роботі зі зверненнями громадян ЖЕО №2: Мені треба це питання вияснити. Ви в мене це запитуєте, ви по телефону спілкувалися з кимось конкретно,  але питання ви задаєте чомусь мені. Поетому давайте так: оставляєте це мені. Оставляєте листа і получите відповідь.

Неля Дідкевич, голова ОСББ «Гетьмана – 5»: Вони отримують кошти з міської влади. Отримують заробітну плату, отримують платежі. Вони що не знають? Значить, людина не на своєму місці, якщо вона 4 місяць не володіє даною інформацією.

Голова Асоціації ОСББ «Відповідальність. Справедливість. Єдність» Богдан Лис  розповідає:  «ЖЕО-2» будинки у власність ОСББ не передають, тому що начебто в них немає проекту рішення міської ради та додатків, які йдуть до нього. Але це не так.

Богдан Лис, голова Асоціації ОСББ «Відповідальність. Справедливість. Єдність» :  Ми розуміємо, що цей процес навмисно саботується. Тому ми з головами прийшли сюди і надали всі документи, сподіваємося що далі вони зволікати не будуть. Тому що на сьогоднішній день порушено і Законодавство України, стаття 6. І  постанову кабінету міністрів 301 порушено. Тобто всі строки порушено.

Сергій Єльков, голова ОСББ «Любава 24»: Ми себе вважаємо в якійсь мірі диверсантами, які хочуть щось підірвати. Тому що я не можу пояснити як до нас відносяться.

Як далі складатиметься ситуація з передачею цих багатоповерхівок в управління ОСББ,  журналісти ПТН триматимуть на контролі.