Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Дайджест спортивних подій області

«Бронза» з карате, дев’ять нагород веслувальників та перемога «Ворскли» у футбольному матчі з хорватською командою. Про це ми розкажемо у дайджесті спортивних подій області.

Карате. Олександр Свинаренко виборов «бронзу» на Чемпіонаті Світу. Спортсмен із Лохвиці став першим українським призером світу у дорослому кіокушині. Змагання з Кіокушинкай карате відбулися в Астані. Наш земляк виступив у ваговій категорії до 75 кілограмів і провів чотири поєдинки. Олександра готував тренер Володимир Прядка.

Веслування. У перший день Чемпіонату України наші земляки здобули дев’ять комплектів нагород. У Дніпрі веслувальники розпочали змагання на дистанції 1000 метрів. На рахунку наших спортсменів майже десяток відзнак. Зокрема, перше місце у каное-одиночці серед чоловіків посів спортсмен із Горішніх Плавнів Павло Алтухов. Чоловічу каное-двійку виграв екіпаж у складі  Дмитра Янчука та Тараса Міщука. А в байдарці-четвірці «золото» виборов полтавець Сергій Баштовий, який веслував із представниками Вінничини.

Футбол. «Ворскла» виграла у хорватського «Рудеша». Полтавці провели товариський матч на зборах у Словенії. Команди зіграли чотири тайми по 30 хвилин, щоб перевірити у грі якомога більше гравців. Змагання завершились із рахунком 2:1 на користь полтавської команди.

Інформацію підготовлено за матеріалами «Полтавщина Спорт»