Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Понад 29 мільйонів гривень витрачено за програмою "Місцевий розвиток " на Полтавщині

Понад 29 мільйонів гривень витрачено за програмою "Місцевий розвиток " на Полтавщині

На Полтавщині завершилася третя фаза спільного проекту Європейського Союзу та програми ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду". Його реалізують  у Полтавській області з 2009-го року. В області впроваджують  понад 60 ініціатив, вартістю у  29 мільйонів гривень, з яких більше 16-ти мільйонів - грантові кошти.  Програма за підтримки Європейського Союзу та ООН спрямована на згуртування місцевих громад навколо проблем районів. Соціальний проект ділиться на кілька напрямів, один з яких - встановлення електронної системи. Зокрема, у місті Миргород організували "SMART RADA" та "Розумні зупинки".

Віталіна Старчик, координатор впровадження проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду": Перший - інфраструктурні проекти на сільських територіях: направлення на енергозбереження, водопостачання, на вирішення екологічних проблем та охорони здоров’я таких проектів у нас було 33. Наступний напрямок - це розвиток та підтримка ОСББ в наших містах-партнерах: Горішні Плавні, Миргород. Ще один напрямок - ми казали про ВПО - це перші проекти, які ми в принципі реалізували у третій фазі.

Інна Іщенко,  директор  Департаменту економічного розвитку,  торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА: Наші учасники - це вісім районів області. Зокрема: Зіньківський, Кременчуцький, Козельщинський, Лохвицький, Оржицький, Пирятинський, Шишацький та Чутівський.