Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Наталія Кондра
Наталія Кондра

Кращого рибалку Полтавщини визначили на миргородських водоймах

Кращого рибалку Полтавщини визначили на миргородських водоймах

Рибалки Полтавщини змагалися за найбільший улов. Рибу вони ловили на миргородських водоймах. Кому це вдалося найліпше, розкажуть далі наші колеги.

Найменшому учаснику змагань Яну Кулібабі  9 років. Вудкою він навчився користуватися в 6. За три роки хобі  хлопцеві  траплялася риба різного ґатунку. На цих змаганнях Ян не переміг, але отримав заохочувальний приз.

Ян Кулібаба, наймолодший учасник змагань: Прошлий раз в Зіньківському районі виграв 4 місце. Дали грамоту і вудочку.

Разом із Яном участь в обласних змаганнях із ловлі риби на поплавкову вудку взяли майже сорок рибалок. Їм дали дві години. Найбільший улов у команди Миргородського району.

Вадим Рудюк, переможець змагань: Сегодня ловили на опаришей: красный, белій и мастырка (манка). На цьому ставку ловиться карась, плотва.

Напарник Вадима Рудюка по військовій службі та риболовлі Микола Бучинський додає: у водоймах Полтавщини багато риби. Чоловік радіє, коли має хороший улов. Але, каже,  щоб  риба у річках не перевелася, про неї треба піклуватися.

Микола Бучинський, переможець змагань: Чтобы она не пропадала, надо больше внимания уделять ее сохранению: делать лунки, вставлять комыши и с полной ответственностью можете говорить, что я сделал все, чтобы ее сохранить.

Переможці обласних змагань отримали грамоти та статуетки. Дійство організували під егідою обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок, яке 10 липня відзначатиме 96-річницю створення.