Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Миргородські льотчики готуються до демонстраційного пілотажу на показі “The Royal International Air Tattoo – 2017”

Миргородські льотчики готуються до демонстраційного пілотажу на показі “The Royal International Air Tattoo – 2017”

На базі Миргородської бригади тактичної авіації  готуються до  демонстраційного пілотажу на літаку Су-27, який планують  представляти на показі “The Royal International Air Tattoo – 2017”. За тренуваннями спостерігав підполковник з Великої Британії. Як готуються миргородські пілоти бачили, і  мої колеги.

Бойовий винищувач СУ-27 демонструє фігури вищого пілотажу. Миргородські льотчики готуються до міжнародного авіашоу, яке проведуть у Великій Британії.  Цього року авіатори  до свого виступу  додали  кілька нових елементів.  Програму ускладнили бойовими розворотами  з бочками, ефектними зв’язками на зразок косих петель та  кількома «Дзвонами» .

Олександр Меленівський, заступник командира авіаційної ескадрильї: Ми маємо запас блоків обладнання і маємо апаратуру, яка допоможе обслуговувати вильоти в Великій Британії.

Подивитися на тренувальні виступи миргородських авіаторів приїхав подивитися підполковник з Великої Британії Джонатан Ніксон.

Джонатан Ніксон,  командир  авіаційного крила Королівських ВПС Великобританії: Протягом двох днів я спостерігав за підготовкою українських льотчиків пілотажників до участі в авіаційному показі на СУ-27. Можу сказати, що програма пілотажу відповідає нормам безпеки і дуже захоплююча, переконаний, що британська публіка отримає велике задоволення від виступу українських пілотів.

Цьогоріч Україну представлятимуть  екіпажі двох винищувачів - бойового  та навчально –бойового. Основне під час виступу показати можливості літака, його маневреність  та професійний рівень військового льотчика.  

Світлана Борисова, прес-секретар 831 бригади тактичної авіації: Наші льотчики показували свою майстерність у 1996 та 2011 році  Цьогорічна демонстраційна програма стала більш динамічною та видовищною в порівнянні з минулорічною.

Міжнародне авіашову відбудеться в серпні. Миргородські пілоти демонстраційну програму виконують на серійних літаках, а не на спеціально підготовлених та переобладнаних для авіапоказів.