Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У селі Жуки Глобинського району відкрили новий дитячий садок

У  селі  Жуки Глобинського району  відкрили новий дитячий садок

У  селі  Жуки Глобинського району  відкрили новий дитячий садок. У відремонтовані групи прийняли майже півсотні дошкільнят.  

Батьки цієї дворічної дівчинки з нетерпінням чекали на відкриття дитячого садочка в селі Жуки, що в Глобинській об'єднаній територіальній громаді. Мама Катерина, розповідає,  сама ходила до до нього. І вже тоді приміщення було аварійне

Катерина Литвинович, мешканка с. Жуки: Старий з наружі, всередині  не все було справно, були проблеми то з опаленням, то з підлогою, з кришою, з усім потрішку. Звісно потрібен,  у нас і бабуся працює,  і мені ніяк вийти на роботу,  бо дитину було ніде залишити.

Садочок не оновлювали більше 25 років. Тому ремонтували тут все капітально. Витратили майже два мільйони гривень. Роботи виконувала сумська фірма. Підрядник дає гарантію на відновлене приміщення мінімум на 10 років.

Віталій Дзюба, директор ТОВ "Рембудлюкс": Ми згідно смети покупали матеріали і згідно з сертифікатами , сертифікати даються для того, щоб ми могли представити якісні матеріали.

Майже рік діти відвідували групи у непристосованому приміщенні. Тому з цікавістю оглядають нові ігрові кімнати та майданчики.

Голос:  І будівля…. І задумане дається.

Зараз у садочку 40 дітей. Відкрили дві групи. Навчатимуть малечу за новими методиками.

Ольга Горпиняк, вихователь дитсадка «Сонечко»: Будемо багато фізкультури проводити, ми дуже багато часу проводимо на свіжому повітрі. Скоро з’явиться майданчик для ясельної групи.

Нові групи відвідують не лише жуківські вихованці, а й прилеглих сіл. А це діти з Павлівки та Коломицівки.  Загалом же  місць у дитсадках району бракує.

Станіслав Джусь, Глобинський міський голова: Мінімум одного дитячого садочка  близька 120 місць нам не вистачає. По Опришківському старостату там садочок такого плану, але без капітального ремонту. У Пирогах додаткову групу відкрили.

Дитячий садок «Сонечко» розрахований на півсотні дітей.