Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Мітингарі по вулиці Небесної сотні за чотири години відновили подачу газу до будинку

Мітингарі по вулиці Небесної сотні за чотири години відновили подачу газу до будинку

З десятої ранку жителі п’ятиповерхівки вийшли на проїзну частину і перекрили її. Пропускали лише громадський транспорт. З 30 червня у будинку відсутнє газопостачання. Більше тижня люди ходили по кабінетах міськради та "Полтавагазу", але проблему не вирішили. 

Тамара, мешканець будинку по вул. Небесної сотні 114:

Ми не можемо ні помитися,ні зварити. Є діти, старі. Всіх треба мити, люди їсти хочуть.

Майя Чорна, мешканець будинку по вул. Небесної сотні 114:

Кип’ятильники у людей, а так в сухомятку все. Ось бачти дитина. Її треба помити, а у міськраді та «Полтавагазі» цього не розуміють.

Підприємство "Полтавгаз" підключити будинок до мережі планує тільки за умови, що буде підписано договір на обслуговування з ЖЕО. До протестувальників за дві години приїхав представник з міськради. За його словами проблема не локальна, а глобальна.

Михайло Лукін, заступник начальника ЖЕО №2:

У нас зараз судові тяжби йдуть з Полтавагазом. Схожа ситуація в Лубнах. Полтавагаз вже в дорозі, хвилин за 5 приїдуть. Зараз вони підключать будинок назад. А в понеділок вже будемо вирішувати всі питання пов’язані з юридичною стороною і такі інше.

"Полтавагаз" відреагував на ситуацію і за чотири години від початку мітингу подачу газу до будинку відновили. Мешканці зійшли з дороги і розійшлись по квартирах.  Нагадаємо, що газопостачання до будинку відключили коли мешканці відчули запах газу і викликали аварійну службу.