Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На сесії обласної ради розглянуть більше 40 питань

На сесії обласної ради розглянуть більше 40 питань

14 липня відбудеться сімнадцята сесія Полтавської обласної ради. На розгляд  планують винести більше 40 питань. Серед них мають затвердити стратегію розвитку Полтавської області до 2017-го року, а також внести зміни до перспективного плану формування територій місцевих громад.  

Порядок денний сесії  розглянули сьогодні депутати на засіданні постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування. Серед іншого говорили і про додаткове надання в користування угідь  «Товариству мисливців Диканщини».

Олексій Тенянко, перший заступник начальника Полтавського обласного  управління лісового та мисливського господарства: Вони не включені в загальну площу господарства.  Вони входять лише в загальний контур господарства. І в зв’язку з тим, що зараз є прецеденти, що суд скасовує рішення сесії обласної ради, відповідно, що 2 і більше земельних ділянок не погоджені. То не хотілося б заходити в ту ситуацію, і на ваш розсуд по Орданівській сільській раді 9 відсотків не погоджених від загальної кількості  мисливських угідь які не надаються.