Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавець Тимофій Єлісєєв переміг на фестивалях у Болгарії

Полтавець Тимофій Єлісєєв переміг на фестивалях у Болгарії

В 11-річного Тимофія у кімнаті десятки нагород. Свою колекцію доповнив трьома дипломами з болгарських конкурсів «Зоряні мости» та «Зірки 21 століття». На останньому посів ІІ місце за естрадний вокал та на обох переміг за гру на баяні. Цій справі, каже хлопець, приділяє близько 2 годин на день. Тимофій Єлісєєв,  переможець конкурсів: Я люблю розучувати нові пісні. «Ласпелат», «Менует», «Ой лопнув обруч», «Катюша».

Це перші конкурси, в яких Тимофій бере участь за кордоном. На них, розповідає, і учасників оцінив, і нових друзів зустрів. Каже: виходити на сцену було страшно. Боротися з цим допомагала бабуся. Лідія Єлісєєва, бабуся Тимофія: Він сидить у мене на руках до виступу. Голову ложе на груди. Моїми руками себе обіймає. І  оце сидить аж пока йому виступать. Ідем на сцену ми вдвох. Я за кулісами. Він стоїть біля мене так в обнімку.

Тимофій вокалом займається самостійно. А на баяні грає майже 4 роки. Каже: гарним музикантом бути не складно. Достатньо наполегливості і посидючості. Та хлопець має свій секрет успіху. Тимофій Єлісєєв,  переможець конкурсів: Перед концертом сначала прочитать молитву. Потом думать, що тебе підтримують  всігда  радні (і дома, і рядом). І всьо.

Тимофій втратив матір ще в 1,5-му віці в автомобільній катастрофі. Тепер опікується ним бабуся Лідія Іванівна. З батьком майже не спілкується. Хлопець має інвалідність по зору. Після кількох пластичних операції на оці він перестав займатися ще одним захопленням – цирковим мистецтвом. Лідія Єлісєєва, бабуся Тимофія: Ми зробили 5 пластичних в Одесі. А це у лютому місяці в Києві зробили ще одну. І щас ми ще адаптіруємся.

Зупинятися на досягнутому у музиці, розповідає Тимофій, не збирається. Тимофій Єлісєєв,  переможець конкурсі: Я хочу ще почати грати на акордеоні паралельно та стати переможцем теж.

Тимофій Єлісєєв  вшосте взяв участь у конкурсі «Зоряні мости».