Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Володимир Голубничий

Стартував цьогорічний розіграш Кубку ліги Полтавщини з футболу

Стартував цьогорічний розіграш Кубку ліги Полтавщини з футболу. За почесний трофей  змагаються 17 команд першої ліги Чемпіонату області. Один з поєдинків відбувся у Зінькові, де місцева команда з однойменною назвою приймала своїх опонентів – «Вікторію» з Первозванівки. На стадіоні «Старт» були і  Володимир Голубничий та Дмитро Панченко.

Цього року суперники вже зустрічалися між собою. У 5-му турі Чемпіонату області на цьому ж стадіоні «Вікторія» виграла – 3:1.

Кубковий поєдинок розпочався в середньому темпі. Гравці «Зінькова» на правах господарів намагалися заволодіти територіальною перевагою. Гостям же знадобилося 10 хвилин, щоб призвичаїтися до місцевого газону. Згодом команда з Первозванівки   контролювала гру і почала створювати небезпечні моменти. На 14-й хвилині після подачі з правого флангу у виконанні Ігоря Михайлова м’яч влучив у стійку воріт. Першим на добиванні був Дмитро Нечипоренко, який і відправив «шкіряного» у сітку воріт. У першому таймі суперники мали кілька нагод, щоб рахунок змінити, але свої шанси змарнували.

Після перерви у складі «Вікторії» дебютував нігерійський нападник Годвін Чігбо Окоє, який  встиг пограти за різні українські клуби.

Господарі відігралися на 50-й хвилині. Пройшла  атака у виконанні Дмитра Банного та Івана Бражника. Останній і відправив м’яч у ціль.

Після цього футболісти з Чутівщини  взялися свою перевагу відновлювати. І, якщо після удару Ігоря Михайлова воротар «Зінькова» м’яч відбив, то за кілька секунд він діставав його із сітки власних воріт. Годвін Чігбо побачив у штрафному майданчику противника  вільного Нечипоренка, і Дмитро ударом головою знову вивів свою команду вперед.

До кінця поєдинку рахунок 1:2 не змінився. «Вікторія» з Первозванівки вийшла до ¼ фіналу розіграшу Кубку ліги Полтавщини.

У наступному раунді змагань команда Олексія Порохні зіграє з переможцем пари:  Футбольний клуб «Великі Кринки» - «Зоря» (Староаврамівка).