Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавець перетворює деревину на витвори мистецтва

Полтавець перетворює деревину на витвори мистецтва

В його руках шматок деревини перетворюється на рамку для картини, горщик для квітів та багато чого іншого. Про полтавського майстра, який знайшов себе в дереві, дивіться у наступному сюжеті.

Йдучи однією з Полтавських вулиць важко не помітити ось цей будинок. Тут мешкає майстер, який виготовляє різноманітні речі з дерева. Захопився цією справою В’ячеслав Дерябін в той час, коли займався ландшафтним дизайном.

В’ячеслав Дерябін, майстер по дереву: Делал всё с камня: водопады, скалы разные, туда сюда. У меня хорошо получалось. И после этого прясел на дерево. Ну в общем в таком плане. Нашел себя в дереве. Я почему-то начал обрабатывать и начал смотреть на него и мне.. как.. ну оно начало мне поддаваться как-то по своему. Я начал смотреть на него другими глазами.

З того часу  минуло приблизно 8 років. Спочатку були складнощі, але тепер В’ячеславові Борисовичу є чим похвалитися.

Вячеслав Дерябін, майстер по дереву:  Вот это всё,  что висит. Мебель какую-то делаю, всякую там. Шоу одно с дерева, шо угодно. Шо приснится с дерева, что я вот это придумаю ото я всё и делаю.

За словами майстра, працює з деревом він щодня, навіть у свята. Майстерню називає  своїм будинком, адже проводить тут більшість часу. Майже  кожна робота – це привід для ностальгії.

Вячеслав Дерябін, майстер по дереву: Это тумбочка моей  прабабушки. Это я её просто так сделал. Всё ии.. прибил её на стену. Тут у меня хранятся всякие бумажки, всякое такое, пылью припавшее. Это панель приёмника. Я раньше приёмник там держал на этом самом. Он там на этом изверал свои звуки. Это макет машины моей бывшей «Нивы»

Майстерня оформлена у відповідному стилі. В будинку наразі відбувається ремонт,  і В’ячеслав Борисович  вже підготував деякі свої роботи для оформлення нового інтер’єру.

Вячеслав Дерябін, майстер по дереву: Это шкафчик, он открывается. Вот. Это тут ящички. Тут тоже открывается. Ну в таком плане. «Як довго ви його робили? Памятаєте?». Не, ну я сделал сначало одно, потом к нему приделал второе, потом там приделал трете. Та не долго – месяца 2.

Чоловік виготовляє дерев’яні речі не лише для себе, а ще й працює на замовлення. Але говорить, що найкращі роботи ті, ідеї для яких були навіяні натхненням.