Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Антимонопольний комітет погодив підвищення проїзду у Полтаві

Антимонопольний комітет погодив підвищення проїзду у Полтаві

Ольга Кременецька, заступник начальника відділу тарифної політики та моніторингу цін Виконавчого комітету Полтавської міської ради: "Проект рішення був направлений до Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету і отримано погодження цього органу, що цей проект рішення не суперечить законодавству про захист економічної конкуренції"

Щодо підвищення вартості проїзду в тролейбусі до Полтавського міськвиконкому звернувся начальник КП «Полтаваелектроавтотранс» Євген Зайцев. За його словами, підприємство несе значні витрати на утримання. Зокрема, на це вплинула заробітна плата працівникам та вартість тарифу на електоренергію.  Сьогодні в тролейбусах обласного центру одна поїзка коштує 2 гривні. Євген Зайцев, начальник КП  «Полтаваелектроавтотранс»:  "Основною причиною, яка нас змушує підняти тариф, є зростання заробітної плати та вартості тарифу на електроенергію. На сьогоднішній день з першого січня 2017-го року ми платимо за електроенергію як всі комерційні підприємства, а саме по першому класу вартість електроенергії для нас 1,82 грн.. Інші сімдесят відсотків ми платимо по другому класу - 2,26 грн."

Нагадаємо, перевізники звернулися до Полтавської міської ради щодо підвищення вартості на проїзд у громадському транспорті. Проекти відповідних рішень, з'явилися на сайті міськради 13-го липня.