Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

В Полтавській облдержадміністрації помолилися перед сніданком

В Полтавській облдержадміністрації помолилися перед сніданком

Чай, печиво та фрукти. За сніданком до молитви запросили представників влади, громади та різних конфесій області.

 Отче наш, що єси на небесах.

Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір говорить: акцент варто робити на духовному єднанні, а не звичайному прийомі їжі. Я думаю, що ми маємо сформувати свою традицію, українську. Звичайно, що українці – це такий народ, який голодував тільки тоді, коли штучно наші вороги створювали нам голодомор . Але звичайно, що цей сніданок символічний. Це більше спілкування, аніж сніданок.

Серед запрошених – матері загиблих бійців АТО та майданівців. Очільник Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко каже: за складної ситуації у країні такі заходи важливі не лише для місцевої громади, а й для української нації загалом. Ми сьогодні доводимо, що ми зможемо об’єднати весь народ, незалежно в яку церкву хто ходить, на ідеї створення держави, на ідеї створення єдиної української нації (1-43).

Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір розповідає, що такі молитовні сніданки в області можуть стати традицією. Таке було рішення, якщо його приймуть, затвердять, 4 рази на рік проводити такі заходи в обласній державній адміністрації. Фактично 4 пори року, але прив’язка буде до певних подій. Наприклад, серпень – це прив’язка у нас до дня незалежності.

Нагадаю, уперше молитовний сніданок в Полтавській облдержадміністрації провели у березні цього року.