Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Лубнах відкрили християнський табір

У Лубнах відкрили християнський табір

У рамках стратегії розвитку української греко-католицької церкви, у місті відкрили Християнсько-патріотичний табір  «У здоровому тілі  здоровий дух». Його організації цьогоріч сприяла Львівська освітня фундація. Вона допомагає  родинам, які з опинились в скрутному становищі.

Іван Зубрицький, студент Івано-Франківської духовної семінарії УГКЦ: Цей табір – це веселі канікули з Богом. Це денний табір, де діти мають можливість приходити до нас та займатися різною діяльністю. Ми не тільки сидимо тут в церкві і молимося, як має хтось такий стереотип. Програма досить цікава. Розпорядок складається з трьох основних частин: 1. Це навчальна частина, 2.духовна і 3. ігрова частина.

В період навчальної частини діти відвідують різноманітні гуртки. Під час духовної частини моляться. Ігрова ж частина в таборі складається з бансів. Це танці, де діти  відтворюють  рухи аніматорів. За думкою священників табору, це допомагає дітям бути уважними та фізично розвиватися. Табір триватиме ще кілька днів, тож всі охочі батьки можуть приводити своїх дітей.