Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Сенсорна інтеграція допомогла Ярославу Морозу, в якого діагноз аутизм

Сенсорна інтеграція допомогла Ярославу Морозу,  в якого діагноз аутизм

В три роки  Ярославу Морозу  встановили діагноз аутизм.  Мама хлопчика Олена говорить: не знайшла фахівців, які б допомогли дитині  з її проблемою в своєму місті.  Тому із  Южноукраїнська Миколаївської області вже кілька років приїздить із сином  до Полтави.   В центрі розвитку раннього віку Ярослав проходить спеціальний курс терапії. Олена Мороз, мама хворого хлопчика:

Сенсорная интеграция, ABA- терапія, логопедия, дефектолог, все в комплексе. Очень много навыков, учится вести себя в окружающей среде, контактировать с людьми,  с детьми коммуницыровать - то есть, много речей появляется после этих интенсивов.

Ярослав разом із іншими сімома дітьми з особливими потребами став цьогоріч учасником загону при таборі «Джерело» в Клюсівці Новосанжаврського району. Сенсорна інтеграція та кімната, що створили для них,  позитивно вплинула  на стан здоров’я. Катерина Мироненко, практичний психолог: Покращився контакт діток з дорослими, покращилася координація рухів, здатність концентруватися на завданні. Вони стали більш відкритими для спілкування, стали більш такими творчими.

Олена Мороз, мама хворого хлопчика Та все, что для них нужно: расслабляет, не напрягает, ничего не требу от сложного, больше всего к этому он тянулся. Обменялись опытом. Кто чем занимается, кто какими техниками, системами, где-кто был, что помогло, что не помогло.

Позитивно вплинула на дітей каністерапія, тобто,  контакт із собаками.  Виникали і труднощі, але не під час занять. Каже АВА-терапіст Олена Колос: Декого спеціалісти бачили вперше, але з кимсь ці діти вже працювали і вони звикли працювати. Труднощі якраз були в тому, що цим дітям довелося жити в одному будинку з іншими дітьми, мамам. Це якийсь інший режим дня.

У таборі «Джерело» діти з особливими потребами були 14 днів. Для них полтавські фахівці провели 350 занять.