Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Вихованці гуртка «Барвінок» презентували близько сотні своїх робіт

Вихованці гуртка «Барвінок» презентували близько сотні своїх робіт

14-річна Ліна заняття гуртка відвідує близько семи років. Каже: більше подобається вишивати стрічками, тому представила на огляд кілька робіт, виконаних у цій техніці.

Ліна: Цю роботу я виконала у жовто-блакитному стилі. Така патріотична більш. Бісером теж мені подобається, але там треба дуже багато рахувати, і не тільки. А тут ти сидиш навіть трішки заспокоюєшся.

Гурток «Барвінок» відвідують не лише дівчата. Андрій на виставці презентує свою роботу у техніці бісероплетіння. Говорить: було нелегко, працював близько року.Андрій : Я починав з листків. Просто набирав на проволоку зелений бісері потім скручував у такі листки.

Вихованка гуртка Аня розповідає: у створенні кожного виробу свої особливості.Аня: Клубнички плетуться: спочатку треба набрать, а тоді вже робити, а крокуси – треба набрать бісер, а тоді вже намотувать і намотувать.

Гурток «Барвінок» створили 10 років тому. Його керівник Людмила Коломойцева каже: щоб заохочувати дітей до такої творчості, важливо йти у ногу з часом.

Людмила Коломойцева, керівник гуртка «Барвінок»:Зараз такий є посібник безподібний – це Інтернет, де можна знайти багато і майстер-класів, і різних методичних розробок, які допомагають нам в житті. Ну і, звичайно, іти в ногу з різними журналами, розробками методичними, де можна почерпнути безліч матеріалів.

Учасниця виставки Сніжана говорить, що такі роботи можуть стати гарними подарунками до свят. Вона готувала березу із бісеру для своєї мами.Сніжана: Я вирішила зробити саме цей подарунок, тому що він великий і я вклала в нього добро, щоб моя мама, коли дивилася на нього, згадувала мене і що я займаюся такими роботами.

На виставці вихованці гуртка «Барвінок» у Полтавській галереї мистецтв представили близько сотні своїх робіт.