Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавщина на 15 місці за ефективністю використання урядової програми «Теплі кредити»

Полтавщина на 15 місці за ефективністю використання урядової програми «Теплі кредити»

15-те місце посідає Полтавщина за ефективністю використання урядової програми «Теплі кредити». Такі дані зареєстрували в Державному агентстві з енергоефективності та енергозбереження України. Нагадаємо, що на початку впровадження програми область була на 18-ій сходинці. У минулому році держава відшкодувала об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельним кооперативам близько 50-ти тисяч гривень. Про це повідомляє начальник управління житлово-комунального господарства Едуард Рева. За його словами, станом на 2017-ий рік об’єднанням відшкодовано близько 85-ти тисяч гривень.

Едуард Рева, начальник управління житлово-комунального господарства Полтавської ОДА: ОСББ та ЖБК виконували встановлення вікон та дверей в місцях загального користування, матеріали на теплоізоляцію. Були придбані теплові лічильники та облаштовані індивідуальні теплові пункти. Полтавською областю відповідно до програми станом на 2010-2017 роки було отримано майже 8,5 тисяч теплих кредитів. На загальну суму 34 мільйона гривень.

Нагадаємо, урядова програма «Теплі кредити» розрахована на утеплення житла. Банк-партнер надає  кредит на енергозберігаючі матеріали та обладнання. Держава відшкодовує учасникам програми від 20 до 35-ти відсотків з витрачених коштів.