Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Російську мову виключили з переліку предметів ЗНО у 2018 році

Російську мову виключили з переліку предметів ЗНО у 2018 році

Російську мову виключили з переліку предметів ЗНО у 2018 році. Оновлений перелік предметів затверджено наказом Міністерства освіти та науки.

«Зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, проводитиметься з 22 травня до 14 липня. Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів із Переліку», - зазначено у повідомленні.

У Переліку затверджено 11 предметів: українська мова і література; історія України; математика; біологія, географія, фізика, хімія; англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова) зараховуватимуть, як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту.

Крім того, у 2018 році  для проведення ЗНО з англійської, іспанської, німецької, французької мов використовуватимуть тести двох рівнів складності: рівня В1 і рівня В2.