Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Чому полтавка Олена Зернова обрала професію перукаря, а не слідчого?

Чому полтавка Олена Зернова обрала професію перукаря, а не слідчого?

Понад 35 років Олена Зернова працює перукарем. Цю професію жінка освоїла відразу після школи, хоча мріяла бути слідчим. Але не склалося. Про те, як перукарі роблять імідж інших людей кращим – Лідія Ритченко та Олег Бондаренко дізналися про це у їхній професійний день.

Лідія Ритченко, журналіст: Для тих, кому до вподоби  коротке волосся, модною і популярною стрижкою залишається каре, або професійною мовою боб-каре. Вона має кілька варіацій, а тому будь-яка дівчина може підібрати собі відповідну. Каре на пряме чи кучеряве волосся, з чубчиком чи без, асиметричні чи інші. А от які зачіски найчастіше роблять полтавські жінки, ми дізнаємося у перукаря.

Олена Зернова, перукар:У нас настолько женщины индивидуальны, нет такого, что у кого-то одно и я буду тоже самое. У нас действительно женщины прекрасно ухаживают за собой, и часто подбирают прическу под. стиль одежды.

Олена Зернова мріяла бути слідчим, але не склалося. Відразу після школи швидко освоїла професію перукаря, допомогла їй у цьому знайома.  І ось уже  36 років працює із задоволенням. Згадує жінка і одну особливу історію із свого життя.

Олена Зернова, перукар: Лет 20 наверное назад, была маленькая девочка, годика 3.5. Она каждый месяц просилась у мамы на стрижку. Так интересно было, она на досточке сидела, для нее празник был прийти.  И потом видно сем’я уехала. Лет через 20 она приехала. Мама приходит и говорит: а вы помните нас? – я глянула, говорю, что-то знакомое, ну не встпомню. -  А мы уехади в другой город, девочка говорит сразу вас узнала и пришла в парекмахерску посмотреть потому, что она помни это. Так приязно было.

Пані Олена стриже малюків, чоловіків та жінок. Інколи перукареві трапляються клієнти з характером, але до конфліктів жінка старається не доводити. Є у неї і постійні клієнти.  Наталія Марченко приходить до Олени близько 15-ти років. Сьогодні їй пофарбували волосся та зробили укладку.

Сім’я пані Наталіїтеж відвідує перукарню, де працює Олена ЗернОва, клієнтка пояснює чому.

Наталія Марченко, клієнтка: Перш за все це її професіоналізм, енергетика, як людина вона дуже позитивна, завжди можна поговорити в принципі і саме головне це її професіоналізм і ставлення до роботи.

Щодня до перукаря в середньому приходить 5 клієнтів. Інколи більше, в залежності від того чи це зачіска, фарбування, укладка волосся, або ж звичайна стрижка.